Zhejiang Koşu Spor Co, Ltd

Bütünlük, Yüksek Kalite, Geleceğe Odaklanın!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAçık Kauçuk Paspaslar

İlköğretim Okulları Oyun Alanı Güvenlik Yüzeyi Kauçuk Zeminler Yüksek Yoğunluklu Dayanıklı Mat

İlköğretim Okulları Oyun Alanı Güvenlik Yüzeyi Kauçuk Zeminler Yüksek Yoğunluklu Dayanıklı Mat

Primary Schools Playground Safety Surface Rubber Tiles High Density Durable Mat

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: running

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 200 x 100 x (20-60) mm, 400 x 400 x 20 mm, 50 x 50 x (15-50) mm, 1000 x 1000 x (15-50) aa
Teslim süresi: 7-15 gün
Yetenek temini: 30ton / gün
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Kauçuk paspas Düzenli boyutlar: 400x400x20mm
Özellikleri: yüksek yoğunluklu Uygulama: ilk okul
Malzeme: Kauçuk Renk: özelleştirilmiş

ilkokullar için yüksek yoğunluklu dayanıklı Açık Kauçuk Paspaslar

Açıklama:

Outdoor oyun alanı kauçuk seramiklerimiz, konut ve ticari kullanıcılar için mükemmel geri dönüştürülmüş kauçuk fayans çözümleri sunar, en kaliteli kauçuk zemini istemektedir. Köşe, kenarlık ve orta kesme döşeme seçenekleri, kolay taşınması için küçük kitler yapmanıza yardımcı olur, ancak daha da önemlisi, çoklu kesim seçenekleri duvardan duvara kurulum için bir esinti yaratmaktadır. Ek bir bonus, fayansların üzerindeki kilitlerin hassasiyetle kesilmesidir. Bu dikişlerin neredeyse kesintisiz görünmesini sağlar. Fayansları içeride ve dışarıda kullanmak güvenlidir ve döşenerek kaybedilebilir, bu da montaj sırasında yapışkan uygulanmasını önler. Kauçuk kiremitler tam bir sekiz yıllık sınırlı garanti ile birlikte gelir.

Özellikler:

  1. Kauçuk kiremit: Yüzey pürüzsüz granüler kalıplama ve biz de gereksinimi olarak yeni kalıplar yapabilirsiniz.
  2. Normal boyutlar: 200x100x (20-60) mm, 400x400x20mm; 500x500x (15-50) mm, 1000x1000x (15-50) aa
  3. Lastik Rulo: Rulo poroid yapıdadır. Herhangi bir renk özelleştirilebilir. (Ağırlıklı olarak spor salonunda kullanılır)
  4. Düzenli boyutlar: kalınlık (2-12) mm x genişlik (1000-1500) mm x uzunluk (1000-30000) mm

Ana Özellikler

Kauçuk hasır, yüksek yoğunluklu, dayanıklı ve dayanıklı kauçuk ürünlerden oluşan bir çeşittir.% 100 geri dönüştürülmüş kauçuktan ve çevre dostu yeni nesillerden yapılmıştır. Insanların yaşam standartlarının geliştirilmesi ile, kapalı ve açık lastik döşeme günümüzde giderek daha popüler hale geliyor. Ve insanlar çevreye duyarlı ürünler üzerine daha çok dikkat ediyorlar. Bu nedenle, kauçuk kiremitler% 100 geri dönüştürülmüş kauçuk tanelerinden oluşur ve üretim süreci boyunca herhangi bir tehlikeli madde eklememektedir.

Hakkımızda :

Jiaxing Koşu Kauçuk ve Plastik A.Ş., Ltd, kapsamlı bir kurumsal Ar-Ge, üretim, pazarlama ve EPDM kauçuk granül ve poliüretan yapıştırıcı inşaat hizmeti ithaf olduğunu. Ürünlerimizin 2015 yılına kadar% 90'ı Avrupa'ya, ABD'ye, Kanada'ya, Avustralya'ya, özellikle Japonya'da ihraç edilmekte ve% 40 pazar payına sahibiz. Zayıf küresel ekonomi, istikrarsız döviz kuru ve yerli spor endüstrisini genişleten koşullarda, prim müşterileri ile iş ilişkileri kurmayı, amaçlamayı amaçlıyoruz.

orta ve üst düzey pazar konumlandırma ve öncelikli kalite ve güvenilirliği de alan müşterilerle işbirliği yapmak istemektedir.

Çin iç pazarda 2015 yılında zehirli atletik patlama patlaması nedeniyle kalite test standartları da geliştirildi. Kalite kontrol ve üretim teknolojisinin birçok years'experience ile, üretim sistemimizi yükselttik, ürünlerimizi Çin'deki en yüksek Şanghay standartlarını karşılamaktayız. Bu arada, başarılı bir şöhret kazanmasına yardımcı olan yeni standartlara uygun olarak birkaç EPDM spor kortu ve atletizm izi başarıyla yaptık ve Running'i iyi bilinen bir high-end

marka. Ayrıca, çok amaçlı spor kortları, EPDM koşu pistleri vb. De dahil olmak üzere yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

Firmamız Şanghay'dan 20 dakika, Hangzhou'dan 30 dakika uzaklıkta, bize mükemmel ulaşım avantajı getiren Jiaxing şehrinde bulunmaktadır. "Önce kalite, müşteri odaklı" olarak düşünülürse, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz.

İletişim bilgileri
Zhejiang Running Sport Co., Ltd

İlgili kişi: Eileen Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)