Zhejiang Koşu Spor Co, Ltd

Bütünlük, Yüksek Kalite, Geleceğe Odaklanın!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Certifications
iyi kalite Renkli Kauçuk Granülleri satış için
iyi kalite Renkli Kauçuk Granülleri satış için
Customers Reviews
Ürününüzün kalitesi iyi

—— Bayan Wang

Ben sohbet şimdi

Zhejiang Running Sport Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Markalar : KOŞU
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : >100000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 70% - 80%
Jiaxing Koşu Kauçuk ve Plastik A.Ş., Ltd, kapsamlı bir kurumsal Ar-Ge, üretim, pazarlama ve EPDM kauçuk granül ve poliüretan yapıştırıcı inşaat hizmeti ithaf olduğunu. 2015 yılına kadar, ürünlerimizin% 90'ı Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, vb. Özellikle Japonya'da ihraç edilmektedir;% 40 pazar payı sahibiyiz. Zayıf küresel ekonomi, istikrarsız döviz kuru yanı sıra, yerli spor endüstrisini genişleten koşullarda, prim müşterileri ile iş ilişkileri kurmayı, orta ve üst düzey pazar konumlamayı amaçlamayı ve aynı zamanda kalite ve fiyat alan müşterilerle işbirliği yapmayı düşündüğümüzü düşünüyoruz. öncelik olarak güvenilirlik.

Çin iç pazarda 2015 yılında zehirli atletik patlama patlaması nedeniyle kalite test standartları da geliştirildi. Kalite kontrol ve üretim teknolojisinin uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, üretim sistemimizi yeniledik, ürünlerimizi Çin'deki en yüksek Şanghay standartlarını karşılamaktayız. Bu arada, Running'in iyi şöhret kazanmasına yardımcı olan ve performansı iyi bilinen bir high-end marka haline getiren yeni standartlara uygun olarak birkaç EPDM spor kortunu ve atletizm izini başarıyla gerçekleştirdik. Ayrıca, çok amaçlı spor kortları, EPDM koşu pistleri vb. De dahil olmak üzere yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

Firmamız Şanghay'dan 20 dakika, Hangzhou'dan 30 dakika uzaklıkta, bize mükemmel ulaşım avantajı getiren Jiaxing şehrinde bulunmaktadır. "Önce kalite, müşteri odaklı" olarak düşünülürse, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz.

İletişim bilgileri
Zhejiang Running Sport Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. pan

Tel: 86-0573-84515186

Faks: 86-0573-84515199

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)